| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 80654-EL00A |
| Product Name | Genuine Nissan Exterior Door Handle Gasket 80654-EL00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 80654-EL00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Versa |
| Year | 2007 2008 2009 2010 2011 2012 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #4 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Exterior Door Handle Gasket 80654-EL00A. Condition: New. Listed at 5.14 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.