| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 31726-28X0A |
| Manufacturer Part Number | 31726-28X0A |
| Product Name | Genuine Nissan Trans Oil Filter 31726-28X0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Year | 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Trans Oil Filter 31726-28X0A. Condition: New. Listed at 21.47 USD. Genuine Nissan Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on back-ordered or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.