| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 11298-7BA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Frame Rail End Bolt 11298-7BA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 11298-7BA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #0 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Frame Rail End Bolt 11298-7BA0A. Condition: New. Listed at 7.81 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.