| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28157-EZ00A |
| Product Name | Genuine Nissan Front Dr Speaker 28157-EZ00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28157-EZ00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | TITAN TITAN XD |
| Year | 2016 2017 2018 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #6 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Front Dr Speaker 28157-EZ00A. Condition: New. Listed at 157.17 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. Speakers & amplifier. with rockford audio. TITAN XD, TITAN. Front door.