| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28167-3JA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Front Dr Speaker Bracket 28167-3JA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28167-3JA0A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Pathfinder |
| Year | 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #5 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Front Dr Speaker Bracket 28167-3JA0A. Condition: New. Listed at 19.49 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors. We are not responsible for any labor expenses, towing expenses, lodging expenses or rental car expenses that occur as the result of the installation of any wrong or defective parts.