| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 86460-4BL0A |
| Product Name | Genuine Nissan Headrest, Center 86460-4BL0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 86460-4BL0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2017 2018 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #8 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Headrest Center 86460-4BL0A. Condition: New. Listed at 444.10 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors. We are not responsible for any labor expenses, towing expenses, lodging expenses or rental car expenses that occur as the result of the installation of any wrong or defective parts.