| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28152-6RA2A |
| Product Name | Genuine Nissan Inst Panel Speaker 28152-6RA2A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28152-6RA2A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #4 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Inst Panel Speaker 28152-6RA2A. Condition: New. Listed at 84.57 USD. Genuine Nissan Parts. Conicelli Nissan Parts. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.