| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 281E1-4BA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Inst Panel Speaker 281E1-4BA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 281E1-4BA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue Sport Rogue |
| Year | 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Inst Panel Speaker 281E1-4BA0A. Condition: New. Listed at 72.24 USD. Outer without Bose audio. Rogue Sport. Front dash speaker. Inst pnl speaker. Genuine Nissan Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.