| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 68485-5EE0A |
| Product Name | Genuine Nissan Instrument Panel Bezel 68485-5EE0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 68485-5EE0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Versa |
| Year | 2020 2021 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #6 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Instrument Panel Bezel 68485-5EE0A. Condition: New. Listed at 33.68 USD. Our staff has over 65 years of combined experience in the Genuine Nissan Parts Market. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors. We are not responsible for any labor expenses, towing expenses, lodging expenses or rental car expenses that occur as the result of the installation of any wrong or defective parts.