| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 68260-6GP0A |
| Product Name | Genuine Nissan Instrument Panel Trim Panel 68260-6GP0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 68260-6GP0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Z |
| Year | 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #17 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Instrument Panel Trim Panel 68260-6GP0A. Condition: New. Listed at 467.87 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. Center panel. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.