| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 285E3-6RA5A |
| Manufacturer Part Number | 285E3-6RA5A |
| Product Name | Genuine Nissan Keyless Entry Transmitter 285E3-6RA5A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Pathfinder Rogue |
| Year | 2023 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Keyless Entry Transmitter 285E3-6RA5A. Condition: New. Listed at 175.99 USD. Keyless Entry Transmitter. Genuine Nissan Part Number: 285E3-6RA5A.