| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 23714-6RA1A |
| Manufacturer Part Number | 23714-6RA1A |
| Product Name | Genuine Nissan Mount Bracket 23714-6RA1A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue |
| Year | 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #13 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Mount Bracket 23714-6RA1A. Condition: New. Listed at 147.05 USD. Mount Bracket. Genuine Nissan Part Number: 23714-6RA1A.