| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 24080-3TA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Negative Cable 24080-3TA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 24080-3TA0A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Altima |
| Year | 2013 2014 2015 2016 2017 2018 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #8 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Negative Cable 24080-3TA0A. Condition: New. Listed at 74.19 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.