| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 90940-1PA0A |
| Manufacturer Part Number | 90940-1PA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Pull Handle 90940-1PA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | NV1500 NV2500 NV3500 |
| Year | 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #4 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Pull Handle 90940-1PA0A. Condition: New. Listed at 30.26 USD. Genuine Nissan Parts. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors. We are not responsible for any labor expenses, towing expenses, lodging expenses or rental car expenses that occur as the result of the installation of any wrong or defective parts.