| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 21499-9KM1A |
| Product Name | Genuine Nissan Radiator Support Baffle 21499-9KM1A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 21499-9KM1A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Universal Fitment | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #10 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 214999km0a |
Check the listing for details. Genuine Nissan Radiator Support Baffle 21499-9KM1A. Condition: New. Listed at 83.13 USD. Genuine Nissan Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.