| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 11253-3AA2A |
| Manufacturer Part Number | 11253-3AA2A |
| Product Name | Genuine Nissan Rear Mount Bracket 11253-3AA2A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Versa Versa Note |
| Year | 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Rear Mount Bracket 11253-3AA2A. Condition: New. Listed at 110.99 USD. Rear Mount Bracket. Genuine Nissan Part Number: 11253-3AA2A.