| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 88610-7KC0A |
| Product Name | Genuine Nissan Seat Back Frame 88610-7KC0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 88610-7KC0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #7 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Seat Back Frame 88610-7KC0A. Condition: New. Listed at 484.85 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. 60% side 8 passenger seat components. 60% side, seat components, sv, black. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories.