| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 89651-6TA1A |
| Product Name | Genuine Nissan Seat Back Frame 89651-6TA1A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 89651-6TA1A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #2 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Seat Back Frame 89651-6TA1A. Condition: New. Listed at 440.21 USD. Genuine Nissan Parts. Gordie Boucher Nissan. Car-D-Part and team are your official source for Genuine OEM Nissan parts and accessories. without rock creek. We cannot take back used parts. We cannot take back installed or tried parts.