| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28152-6CA0A |
| Product Name | Genuine Nissan Speaker 28152-6CA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28152-6CA0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Altima Murano Pathfinder Rogue |
| Year | 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Speaker 28152-6CA0A. Condition: New. Listed at 71.71 USD. Genuine Nissan Parts. Walser Nissan Wayzata Parts. With years of experience in the automotive industry, we specialize in providing genuine OEM Nissan parts and accessories. Whether you're performing routine maintenance or undertaking a full restoration, our extensive inventory ensures you'll find the exact part you need.