| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28157-JM20A |
| Product Name | Genuine Nissan Speaker 28157-JM20A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28157-JM20A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #9 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Speaker 28157-JM20A. Condition: New. Listed at 130.92 USD. Door speaker. With Bose system. With Bose audio convertible. Front door. SL, Midnight. Genuine Nissan Parts. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts.