| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 28881-JM00A |
| Product Name | Genuine Nissan Wiper Arm 28881-JM00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 28881-JM00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Rogue Select Rogue |
| Year | 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #2 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Wiper Arm 28881-JM00A. Condition: New. Listed at 64.40 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.