| Brand | NutriBullet |
|---|---|
| Type | Rice Cooker & Steamer |
| Capacity | 10 Cups |
| Color | Gray |
| Item Height | 10 in |
| Model | NGC-100 |
| Material | Plastic |
| MPN | NBG50100 |
| Components Included | Cup |
| Power | 600 W |
| Item Weight | 8 lbs |
Check the listing for details. Genuine Nutribullet Control Panel / Display FOR Rice Cooker NBG50100. Color: Gray, Condition: Open box. Listed at 29.49 USD. Pulled out from working NGC-100 / NBG50100 Nutribullet Rice Cooker.