| UPC | 0883466019829 |
|---|---|
| Position | Front |
| Color | Black |
| MPN | TA2408M1 |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 12.7 in |
| Brand | Topeak |
| Type | Carrier Rack |
| For Wheel Size | 29 in |
| Item Height | 7.1 in |
| Maximum Load Capacity | 10 kg |
| Model | TetraRack M1 |
| Compatible Bike Type | Trekking Bike, Mountain Bike, Touring Bike |
| Features | Adjustable Fitting |
| Item Width | 14.9 in |
| Item Weight | 2.6 lbs |
Check the listing for details. Genuine OEM Dixie Chopper Front Fork - Black for Lawn Mowers / 100090 / DC4Z0001. Color: Black, Condition: New. Listed at 200.66 USD. Part #: DC4Z0001. MPN DC4Z0001. Dixie Chopper Front Fork - Black for Dixie Chopper Lawn Mowers. Dixie Chopper. Need help locating a part?. You will need the make & model.