| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Sensor Type | Oxygen Sensor |
| Item Length | 8.4in |
| Item Width | 6.1in |
| Manufacturer Part Number | 68195741AA |
| Brand | Mopar |
| Item Weight | 0.2 lb |
Check the listing for details. Genuine OEM Mopar Oxygen Sensor NEW 68195741AA. Condition: New. Listed at 56.99 USD. Brand New Genuine OEM Mopar Oxygen Sensor 68195741AA Shipping to PR, AK, and HI are not included in the free shipping. There is extra cost to ship to those states. Please contact us prior to ordered about shipping cost.