| Compatible Brand | redmax, For Husqvarna |
|---|---|
| Color | Black |
| Item Diameter | 0.5 in |
| Compatible Model | 599885701 |
| Material | Metal, Aluminum |
| MPN | 599885701 |
| Compatible Product | Chainsaw |
| Item Length | 5 in |
| Brand | RedMax |
| Type | Ignition Coil |
| Capacity | 1 L |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 1 in |
| Model | 599885701 |
| Style | ignition coil |
| Guide Bar Length | 5 in |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 5 oz |
| Item Width | 0.25 in |
Check the listing for details. GENUINE REDMAX 599885701 Ignition Coil. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 97.00 USD.