| Compatible Brand | Samsung |
|---|---|
| Installation | Freestanding |
| Power Source | Electric |
| Color | Clear |
| Compatible Model | NE63T8911SG/AA |
| Material | Plastic |
| MPN | DG63-00674A |
| Item Depth | 1-5 in |
| Suitable For | Convection Oven/Stove, Conventional Oven/Stove, Cooktop |
| Brand | Samsung |
| Type | Control Board |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 1-5 in |
| Model | Samsung DG63-00674A |
Check the listing for details. Genuine SAMSUNG Range Oven Cover PCB LCD - DG63-00674A. Color: Clear, Condition: Open box. Listed at 14.00 USD. Part taken from New "Samsung NE63T8911SG/AA 6.3 Cu.