| Brand | Subaru |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Product Name | Genuine Subaru Control Module 86229AL21A |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Manufacturer Part Number | 86229AL21A |
| Genuine OEM | Yes |
| Replaces Part Number | 86229AL01A, 86229AL01B, 86229AL01C, 86229AL11A, 86229AL11B, 86229AL11C |
| SKU | 86229AL21A |
Check the listing for details. Genuine Subaru Control Module 86229AL21A. Condition: New. Listed at 299.00 USD. New, never installed, undamaged GPS Navigation control module for Outback and Legacy. 2015-2019