| Brand | Subaru |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 45132AL00A |
| Product Name | Genuine Subaru Fan Module 45132AL00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 45132AL00A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Universal Fitment | Direct Replacement |
| Make | Subaru |
| Model | Ascent Legacy Outback |
| Year | 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #7 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Subaru Fan Module 45132AL00A. Condition: New. Listed at 118.85 USD. Genuine Subaru Parts. Subaru of the Rockies. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.