| Brand | Subaru |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 57251AN00A |
| Product Name | Genuine Subaru Stay Rod 57251AN00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 57251AN00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Subaru |
| Model | Legacy Outback |
| Year | 2020 2021 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #12 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Subaru Stay Rod 57251AN00A. Condition: New. Listed at 8.87 USD. Genuine Subaru Parts. Muller Subaru VW. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.