| Color | Black |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 8000226 |
| Material | Plastic |
| MPN | 8000226 |
| Item Length | 5.50 in |
| Vintage Part | No |
| Brand | Yakima |
| Type | Roof Panel |
| Item Height | 1.50 in |
| Features | Easy Installation |
| Country of Origin | Unknown |
| Finish | Textured |
| Item Weight | 0.25 lbs |
| Item Width | 1 in |
| UPC | 736745002268 |
Check the listing for details. Genuine YAKIMA Landing Pad 6 for Control Tower System (Pair) 00226. Color: Black, Condition: New, Made in Unknown. Listed at 85.00 USD.