| Mounting | Free Standing |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Type | Bookcase |
| Number of Shelves | More Than 8 |
| Color | White |
| Item Height | More Than 50 in |
| Material | Wood |
| Item Length | 20 in |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. Geometric Bookcase. Color: White, Condition: New. Listed at 190.00 USD. Geometric Bookcase (2) $190 each obo Pick up only