| Author | George Guidall |
|---|---|
| Book Title | The Osama Bin Laden I Know |
| Contributor | George Guidall (Narrator) |
| Format | CD |
| Publication Name | The Osama Bin Laden I Know |
| Subtitle | An Oral History of the Making of a Global Terrorist |
| ISBN-10 | 1419372106 |
| EAN | 9781419372100 |
| ISBN | 9781419372100 |
| Country of Origin | US |
| Item Height | 155mm |
| Item Length | 167mm |
| Genre | Law & Politics |
| Publisher | Recorded Books |
| Release Date | 01/03/2006 |
| Release Year | 2006 |
| Language | English |
| Item Width | 50mm |
| Item Weight | 395g |
| Narrator | George Guidall |
| Topic | Biography |
Check the listing for details. George Guidall The Osama Bin Laden I Know (CD). Condition: Brand New, Made in US. Listed at 8.92 USD. Author: George Guidall. Contributor: George Guidall (Narrator). Narrator: George Guidall. Format: CD. Subtitle: An Oral History of the Making of a Global Terrorist. Item Width: 50mm. Language: English.