| MPN | GLOBALIND-988925 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 13.3 in |
| Item Width | 13.3 in |
| Item Height | 13.3 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Molded Rubber Wheel Chock With Handle. Color: secret, Condition: New. Listed at 104.48 USD. Molded Rubber Wheel Chock With Handle. This dependable wheel chock features built-in traction grippers that create maximum friction between the tire and the parking surface. Chock is constructed of heavy-duty molded rubber that resists tearing and withstands severe weather conditions.