| MPN | GLOBALIND-602332-NF |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 20.9 in |
| Item Width | 20.9 in |
| Item Height | 20.9 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Multi Purpose Metal Access Panel, Key Lock, 24"W x 24"H. Color: secret, Condition: New. Listed at 167.85 USD. Multi Purpose Metal Access Panel, Key Lock, 24"L x 24"W A multi-purpose access panel for walls or ceilings that can be painted to match the surrounding walls, with a flush cam lock standard. Frame and door are 16 gauge steel with a 1" wall flange and concealed hinge This access panel permits access for inspection/service to plumbing, heating, air conditioning, electrical and sprinkler system components. Features: Cylinder Lock Screwdriver operated cam latch Easy to install in most flat surfaces Designed with hidden hinge to help prevent sagging One-piece frame to help provide strength and rigidity See More Details