| MPN | GLOBALIND-800540 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 17.1 in |
| Item Width | 17.1 in |
| Item Height | 17.1 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Pallet Jack Toe Guard Protector. Color: secret, Condition: New. Listed at 158.05 USD. Allows travel over most surfaces, inclines & declines Keep manual pallet jacks rolling safely with the 8-1/2"W x 3-1/2"H Global Industrial?. Pallet Jack Toe Guard Protector. It can be removed in minutes and installed on other pallet trucks with minimal effort.