| MPN | GLOBALIND-240462GY-NF |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 17.1 in |
| Item Width | 17.1 in |
| Item Height | 17.1 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Plastic Trash Can, 44 Gallon, Gray. Color: secret, Condition: New. Listed at 131.27 USD. Heavy-duty, corrosion-resistant polyethylene resin won't chip, dent or peel Improve your cleanup operations with the Global Industrial?. Plastic Utility Trash Can. Trash cans will nest when empty for compact and convenient storage.