| MPN | GLOBALIND-412409 |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 45.6 in |
| Item Width | 38 in |
| Item Height | 57 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Semi-Automatic Stretch Wrap Machine For 20"W Rolls. Color: secret, Condition: New. Listed at 12622.20 USD. 22 - 4400 lb weight capacity Increase productivity and eliminate worker strain with this Global Industrial?. Semi-Automatic Stretch Wrap Machine. Limited 1-Year Warranty. 60" rotating turntable for quick, easy & secure wrapping.