| MPN | GLOBALIND-261902GY-NF |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 13.3 in |
| Item Width | 13.3 in |
| Item Height | 13.3 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Slim Trash Can, 23 Gallon, Gray. Color: secret, Condition: New. Listed at 93.49 USD. The Global Industrial?. Gray Slim Trash Container is constructed of heavy duty plastic to resist dents and corrosion while standing upright to collect up to 23 gallons of waste for any office, classroom, or garage.