| MPN | GLOBALIND-606940GY-NF |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 17.1 in |
| Item Width | 17.1 in |
| Item Height | 17.1 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Steel Uprights, Gray, 2/Pack. Color: secret, Condition: New. Listed at 108.85 USD. This unit pair is designed to maintain strong stability and allow space to install accessories. Add the following features (sold separately) to your workbench with uprights: Provides overhead storage space Cantilever shelving comes with light kit Panel mount provided Kit includes 1 pair of uprights. See More Details