| MPN | GLOBALIND-23CP60ZB |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 13.3 in |
| Item Width | 13.3 in |
| Item Height | 13.3 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Global Industrial? Z Beam Pair, 60"L, Gray. Color: secret, Condition: New. Listed at 97.58 USD. Extra High Capacity Bulk Rack Beams These formed step beams' boltless design allows installation without tools or hardware and adjusts in seconds at 2" increments. They include heavy duty 12-gauge beam connectors equipped with 3 hooks at each end for positive connection. Sold in packages of 2. See More Details