| Number of Guns | 1 |
|---|---|
| Locking Mechanism | Regular Lock |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Item Length | 12 in |
| Vintage | No |
| Brand | PrecisionPack |
| Type | Hard Case |
| Item Height | 3 in |
| For Gun Type | Pistol |
| Features | Magazine Storage, Snug Fit |
| Item Width | 9 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Glock 19 Insert for DeWalt Tough System 2.0. Color: Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 49.99 USD. Insert for Glock 19 – Fits DeWalt Tough System 2.0 (Model #DWST08020). DeWalt Tough System 2.0 Organizernot included. Organize and protect your gear with thiscustom-designed insert made specifically for theDeWalt Tough System 2.0 (Model #DWST08020).