| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| MPN | KB17281 |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Color | Black |
| Brand | GLOCK |
| Handle Material | Polymer |
| Blade Length | 6.5 in |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Features | Sheath Included |
| Overall Length | 11.4 in |
| Type | Survival Knife |
| Model | Field Knife FM 81 |
| Item Weight | 7.13 oz |
Check the listing for details. Glock Field Knife Fixed Clip Point Saw Back - Black-KB17281. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 38.89 USD. Glock OEM Field Knife, 6.5" Fixed Blade, Root Saw, Black, Polymer, Plain Edge, Retail Packaged KB17281