| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
|---|---|
| Input Type | Monochrome |
| Grayscale Depth | 8 Bit |
| Memory | 2 GB |
| Output Type | Black & White |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm) |
| Brand | Unbranded |
| Type | Mobile Printer |
| Technology | Thermal |
| Maximum Resolution | 300 x 300 DPI |
| Item Height | 1 |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth |
| Scanning Resolution | 300x300 DPI |
| Features | Portable |
Check the listing for details. Gloryang Wireless Portable Printer. Condition: New. Listed at 50.00 USD. Gloryang inkless portable printer, wireless thermal printer, supports 8.5 x 11" thermal paper, bluetooth machine includes carry case and three rolls of paper  My wife ordered this through Amazonand never used it and we missed the return deadline.