| Brand | Glow Kids |
|---|---|
| Type | Night Light |
| Character | Cloud |
| Department | Kids |
| Design | Cloud |
| Item Height | 12cm |
| Item Length | 15cm |
| Item Width | 7cm |
| Room | Any Room |
| Country of Origin | China |
| UPC | 810002179259 |
Check the listing for details. Glow Kids Cloud Night Light with Batteries Cute Nightlight Shape Smiley Sleep. Condition: New, Made in China. Listed at 5.25 USD. Here we have up for your purchasing pleasure Cloud Night Light Glow Kids Perfect bedside companion to be placed in kids room Intended to give your child a night full of sweet dreams Helps your children feel relaxed and safe at night time Adds a special touch to any child's room Designed to impress and bring joy to kids of all ages Soft Light to creat an intimate atmosphere Cute design makes for the perfect nightstand or dresser companion Included 3 x LR44 Batteries Size: 15cm L x 12cm H x 7cm W Thank you for your interest in this item! If you have any questions or if you would like to see more pictures of this item please feel free to contact me. As always, have fun bidding and buying! *FREE SHIPPING* *WITHIN THE US* For more great items, check out my eBay store! THIS-THAT-N-THOSE-THINGS Visit My eBay Store.