| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Digital Proofing Type | NAP |
| Chemical Type | DK Left Roller Lock Plastic 10mm Nut Pocket |
| Material | Plastic |
| MPN | GJ+57119 |
| Film Type | NAP |
| Tool/Supply Type | NAP |
| Light Source | NAP |
| Brand | Glunz & Jensen |
| Type | DK Left Roller Lock Plastic 10mm Nut Pocket |
| Unit Type | Unit |
| Technology | DK Left Roller Lock Plastic 10mm Nut Pocket |
| Model | Glunz & Jensen GJ+57119 |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Denmark |
| Platsetter Type | NAP |
| Plate Type | DK Left Roller Lock Plastic 10mm Nut Pocket |
Check the listing for details. Glunz & Jensen GJ+57119 DK Left Roller Lock Plastic 10mm Nut Pocket. Condition: New. Listed at 33.63 USD. Glunz & Jensen GJ+57119 DK Left Roller Lock Plastic 10mm Nut Pocket - we have 3 of these left roller lock plastic nut pocket available with Free Shipping.