| Brand | Gray Matter Gaming |
|---|---|
| Country of Origin | US |
| Country/Region of Manufacture | US |
| Game | Accessory |
| Game Title | Warhammer 40k |
| Game Type | Accessory |
| Item Height | 1.00 in |
| Item Length | 12.00 in |
| Item Weight | 1 lb |
| Item Width | 6.00 in |
| MPN | 1111D1 |
| Model | 1111D1 |
Check the listing for details. GMG Acrylic WH40K Terrain Markers. Condition: New, Made in US. Listed at 34.99 USD. 1 Canvas Carrying Bag. Rakon CNC AL Propeller Guards (Green) - Blade Inductrix 1 Prop Guard. © Excel RC. Rakon CNC AL 6mm Motor Mount Set - Blade Inductrix IDTX601. Rakon CNC AL Propeller Guards (Purple) - Blade Inductrix 1 Prop Guard.