| Book Title | God Has a Name |
|---|---|
| ISBN | 9780310344209 |
| Subject Area | Religion, Reference |
| Publication Name | God Has a Name |
| Publisher | Nelson Incorporated, Thomas |
| Item Length | 8 in |
| Subject | General |
| Publication Year | 2017 |
| Type | Not Available |
| Format | Trade Paperback |
| Language | English |
| Item Height | 0.9 in |
| Author | John Mark Comer |
| Item Weight | 11.8 Oz |
| Item Width | 6.1 in |
| Number of Pages | 288 Pages |
Check the listing for details. God Has a Name - Paperback, by Comer John Mark - Very Good. Condition: Very Good. Listed at 12.60 USD.