| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| MPN | SE-LT-4164 |
| Type | Continuous Lighting |
| Brand | Godox |
| Compatible Brand | Universal |
| To Fit | Smart Phone |
| Features | Flash Light |
| Dimensions | 50*50*28mm |
| Model | LED M32 |
| Light Type | LED |
| Power Source | Battery(ies) |
| Power | Max 1.4W |
| Custom Bundle | No |
| Mount Type | Clip-on |
| LED/Bulb Count | 32 |
| Form Factor | Square/Rectangle |
| Modified Item | No |
| Light Brightness Range | 10%~100% |
| Built-in Lithium Battery | 3.7V 300mA |
| Brightness(Lux) | >120(0.5m) |
| Color | White |
| Note | The package does not include the phone |
Check the listing for details. Godox M32 Mini LED Fill Light Video Lighting for Smart Phone iPhone Android iPad. Color: White, Condition: New. Listed at 22.99 USD.