| Brand | Godox |
|---|---|
| Type | Softboxes |
| Compatible Brand | Universal, For Universal |
| Series | Godox Octa |
| Softbox/Diffuser Shape | Octagon |
| Color | Black |
| Softbox/Diffuser Size | 120 cm |
| Model | Godox Octa 120 cm |
| Features | Portable |
| Item Width | 47 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Godox Octa 120cm Softbox Umbrella Reflector Studio Light w/ Case. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 34.99 USD. Includes original Godox carrying/storage bag. Octa shape creates soft, even lighting—great for portraits & products. Compatible with most studio strobes and continuous lights.