| Country of Origin | China |
|---|---|
| Light Color | White: Clear |
| Compatible Brand | Universal |
| Color Temperature | 5600K±150K |
| EC Range | A+++ - G |
| Power Source | Wired-to-Device Battery |
| Bundle Description | Barn Doors |
| Color | Black |
| Custom Bundle | Yes |
| Max. Power | 30W |
| MPN | SE-LT-1008 |
| Brand | Godox |
| Type | Continuous Light |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A+++ |
| Mount Type | Active Interface Shoe |
| Model | S30 |
| Light Type | LED |
| Features | Adjustable Barn Doors, Color Temperature Filter, Hinged Barn Doors, Mounting Plate, Panel, Portable |
| Unit Quantity | 1 |
| Power | 30 W |
Check the listing for details. Godox S30 Focusing LED Light Spotlight Continuous adjustable Light w/ Barn Door. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 179.99 USD. OPEN BOX; IN AN EXCELLENT CONDITION LIKE NEW! The item box is a bit dirty, but the Godox S30 is in an excellent condition like new.